Робити огляди ігрових меблів значно простіше, коли вони більше ігрові, аніж меблі. Просто тому що я можу зіграти повну катку в Call of Duty за умовним Cougar Speeder One, і оцінити його зручність та якість в природних для себе умовах. Cougar Fidom – це terra incognita.
Територія, яку мені зрозуміти важко, бо ця софа (хоча насправді правильний термін це “крісло-реклайнер”) Fidom розрахована на казуального геймера і фаната консолей. Тобто, я за ігровим кріслом напружуюсь, щоб відволіктись від роботи – а це крісло навпаки, ідеально зроблене, щоб розслабитись.
Позиція на ринку, вартість
Коштує Cougar Fidom приблизно 16000 грн, тобто – коштує воно як сучасне ігрове крісло типу Cougar Hotrod Royal або Speeder One. Знову ж таки – це все під різну аудиторію, і я просто орієнтую вас на ціну. Також відмічу, що у крісла є два кольори – сірий і чорний, з помаранчевими акцентами в обох місцях.
Крісло приїхало мені вже зібране, тому про можливість транспортування та збірку я нічого не скажу. В інструкції вказано, що збірка його загалом базова – достатньо прикрутити спинку – і все.
Специфікації та призначення
Втім, це не означає, що крісло компактне або легке. Майже 40 кг. Майже метр довжиною, 75 см шириною, і в мої двері – не проходило, тому доводилось повертати його боком і проковзувати таким чином. Загалом – воно більше за будь-яке ігрове крісло, і тому я постійно хочу назвати його софою.
Бо що таке крісло-реклайнер? Це крісло, яке може відхилятись назад. І у Cougar Fidom є така можливість, нахил назад на кут 95, 135 і 160 градусів. Але це не все. Бо тут є ціла окрема система під назвою Trimotion. Яка дозволяє цій “софі” і відкидатись назад, і гойдатись, і навіть повертатись. Бо платформа тут підтримує обертання навколо власної осі, а вагу витримує аж до 150 кг.