«На борту» A4Tech X7-G800V п’ять ігрових профілів, кожному з яких можна задати практично будь-яку дію, привласнити свій шаблон, формулу та ін.
Головні особливості цього аксесуара – дизайн, незвичайна ергономіка програмованих кнопок, широкі можливості софту, захист корпусу від крапель і навіть води плюс окремі гумові клавіші. Наскільки все це зручно і чим ще цікавий продукт, подивимося в цьому огляді.
Матеріали та рівень реалізації корпусу
Корпус A4Tech X7-G800V – це поєднання переважно матового пластика з деякою кількістю глянцю. Останній на бічних ребрах.
Підставка для кистей рук також пластикова, хоча візуально і здається, що це гума.
Гумовим вставкам, утім, тут також приділили належну увагу. Наприклад, на самій розкладці легко помітити кілька червоних кнопок, а по нижньому периметру – це спеціальні насадки для того, щоб клавіатура не їздила по столу. Гумові кнопки, за словами виробника, потрібні для точнішого позиціонування в іграх.
Збірка мені сподобалася – ніякого люфту елементів і тонкі шви на стиках.
Виробник заявляє, що корпус A4Tech X7-G800V захищений від проникнення всередину бризок і навіть невеликої кількості води. Фішку A4Tech для своїх клавіатур – дренажі для зливу води на поверхні помітити також легко. Під час тесту чисто випадково довелося випробувати мені і цю особливість системи. За підсумками залита частина поверхні працювати гірше не стала.
Кабель
Довжина кабелю – 1,5 метра, чого цілком достатньо, зокрема, при підключенні до системного блоку, розташованого під столом.
Кабель володіє опліткою, яка тактильно нагадує гуму. Феритовий фільтр для захисту від перешкод, а також золотисте напилення на коннекторі для поліпшеної провідності сигналу тут також присутні.
Дизайн
Зовні перед нами типова ігрова клавіатура, і сперечатися з цим не доводиться. Однак особисто я б рекомендував її серед іншого як варіант для будинку, системному адміністратору, дизайнеру тощо – за стилем точно «впишеться».
Підсвітки тут немає, що не дуже добре як для свого пристрою. Хоча, з іншого боку, в ігрових клавіатурах даного цінового сегмента поки що її зустрінеш не часто.
Ергономіка
За таку досить незвичайну ергономіку, особливо програмованих кнопок G, користувачеві доведеться «заплатити» певним періодом адаптації. Так, в іграх виглядає цікаво. Однак на початку чимало помилок у натисканні, а про так званий «сліпий» метод роботи не йдеться взагалі. Але після адаптації особисто я залишився задоволеним.